Nekla - osp.nekla.eu

orkiestra_nekla_banner.jpg e0c31903831f9b975517bb7ee49907d0
Wianki w Nekli
2017-06-27 Marcin Zdziabek
Powrót
Drukuj
Pdf
Wyraź
opinię
artykuł archiwalny

Coroczne Wianki odbywające się w Nekli przyciągają wielu mieszkańców, dlatego jest to dla nas duży stres występować przed własną publicznością. Słowo się rzekło i dnia 24. czerwca mieliśmy możliwość zaprezentować krótki repertuar, zapowiadający nasz jubileusz 20-lecia naszej orkiestry. Chcąc pokazać coś innego rozpoczęliśmy nasz koncert dość niecodziennie. Otóż każda sekcja znajdowała się w różnych miejscach, a na scenę miały nas „zaprowadzić” nuty utworu „Smoke on the water”. Dało się zauważyć ogromne zaskoczenie wśród osób znajdujących się na tym wydarzeniu. Dodatkową atrakcją był Arek, na co dzień nasz puzonista, który podjął się urozmaicenia występu i poprowadzenia go od początku do samego końca!

Postanowiliśmy zaprezentować utwory, które są powszechnie znane i lubiane przez wszystkich m.in. „Take on me” czy „Don’t stop me now”. Nie obyło się również bez niespodzianek w postaci solówki Oskara, Filipa oraz pokazu pracy zespołowej przez nasze puzonistki Magdę i Klaudię. Zaprezentowaliśmy się również wokalnie, nasza flecistka Patrycja zaśpiewała do znanej piosenki Josh'a Groban'a "You raise me up". Nasze mażoretki nie tylko uświetniały swoim tańcem występ, ale również roznosiły ulotki zachęcające wszystkich do wstąpienia w szeregi orkiestry!

Jak co roku dostaliśmy znane już nam bony na pyszną kiełbaskę z grilla. Ostatnim zadaniem naszych orkiestrowych dziewczyn było zaniesienie przyniesionych wcześniej wianków, oraz dodanie uroku pochodowi. Wszystkim bardzo dziękujemy za przybycie na koncert.

Powrót
Drukuj
Pdf
Wyraź
opinię